درباره ما

گروه تولیدی پنجره سازان یکتا وین ، به منظور بهینه سازی مصرف انرژی و حفظ سرمایه های ملی، در زمینه ساخت درب و پنجره دو جداره UPVC و آلومینیوم، توری های پلیسه ای جمع شونده، با بهره گیری از پرسنل آموزش دیده در کشور آلمان فعالیت خود را از سال 1385 آغاز و محصولات و خدمات خود را در سراسر کشور عرضه کرده است.

این شرکت در زمینی به مساحت2هزار متر و سوله به متراژ 800متر مربع محصولات متنوعی از در و پنجره های عایق را به بازار مصرف عرضه می نماید.

گروه صنعتی یکتا وین با بهره گیری از سیستم مدیریت کیفیت (iso9001:2005) و بکارگیری مواد اولیه مرغوب و خدمات پس از فروش مناسب به آرمان های خود از جمله کسب رضایت مشتری رسیده است.

لازم به ذکر است تمام مراحل تولید و نصب مطابق با استانداردهای بین المللی (RAL GZ 716-1 آلمان)، توسط مهندسین و افراد آموزش دیده از شرکت VEKA آلمان در این شرکت انجام می گیرد.

از آنجا که در کیفیت و سرعت تولید، ماشین آلات نقش مهمی را ایفا می کند، این شرکت برای اولین بار در ایران نسبت به خرید و راه اندازی ماشین آلات تمام اتوماتیک از شرکت الوماتک آلمان اقدام و در کنار خط قدیم خود، نصب و راه اندازی نموده است.

این شرکت با بکارگیری دو خط فعال تولید پنجره دو جداره UPVC و یک خط تولید پنجره آلومینیوم، توان تولید 80 عدد درب و پنجره در هر شیفت مطابق با هر نوع سلیقه (ترمال ، خم ویترینی ، قوس از بالا، دایره، کشویی و ….) را دارا می باشد.